رفتن به بالا
  • دوشنبه - 2 اسفند 1395 - 16:56
  • کد خبر : ۹۶۴
  • چاپ خبر : کنسرت زمستانی علیرضا قربانی تمدید شد

کنسرت زمستانی علیرضا قربانی تمدید شد

پیام سلطان زاده -کنسرت زمستانی علیرضا قربانی با اجرای قطعاتی از ساخته‌هایفردین خلعتبری و مهیار علیزاده برای دو شب دیگر تمدید شد. این خواننده مطرح طی روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفندماه سانس‌های تمدیدی اجرایش را در تالار وحدت تهران روی صحنه می‌برد. فروش بلیت‌های این کنسرت از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه دوم اسفند‌ماه آغازشده و علاقه‌مندان برای […]

پیام سلطان زاده -کنسرت زمستانی علیرضا قربانی با اجرای قطعاتی از ساخته‌هایفردین خلعتبری و مهیار علیزاده برای دو شب دیگر تمدید شد.

این خواننده مطرح طی روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفندماه سانس‌های تمدیدی اجرایش را در تالار وحدت تهران روی صحنه می‌برد.

فروش بلیت‌های این کنسرت از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه دوم اسفند‌ماه آغازشده و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت ایران کنسرت و مراکز معتبر فرهنگی و هنری مراجعه نمایند. این برنامه باهمت موسسه فرهنگی هنری «آهنگ اشتیاق» برگزار خواهد شد.

علیرضا قربانی روز هشتم بهمن‌ماه این کنسرت را طی دو سانس در برج میلاد تهران روی صحنه برد و فروش بلیت‌های آن برنامه با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شد و در مدت‌زمان کمتر از پنج روز به پایان رسید. پس‌ازآن کنسرت درخواست‌های زیادی از سوی طرفداران این خواننده در فضای مجازی مبنی بر تمدید برنامه مطرح شد اما بر اساس اعلام دست‌اندرکاران آن اجرا، به دلیل فشردگی برنامه‌های سالن‌ها چنین اتفاقی رخ نداد.

طی روزهای آینده جزئیات بیشتر کنسرت اسفند‌ماه علیرضا قربانی از طریق این رسانه منتشر خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه