رفتن به بالا
  • دوشنبه - 2 اسفند 1395 - 12:56
  • کد خبر : ۹۴۸
  • چاپ خبر : مهار آتش سوزی در محوطه ریل قطار راه آهن
ملکی گفت:

مهار آتش سوزی در محوطه ریل قطار راه آهن

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش سوزی در محوطه ریل قطار راه آهن با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی مهار شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید ، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: پس از اطلاع رسانی حادثه آتش سوزی […]

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش سوزی در محوطه ریل قطار راه آهن با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی مهار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید ، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: پس از اطلاع رسانی حادثه آتش سوزی در ریل راه آهن قطار به سامانه ۱۲۵ از سوی شهروندان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای آتش نشان ایستگاه های نزدیک محل حادثه را رهسپار کردند.

وی افزود: آتش‌سوزی در منطقه جوادیه بعد از پل جوادیه در محوطه ریل قطار راه آهن اتفاق افتاده بود که با ارسال یک دستگاه ماشین به محل حادثه این آتش مهار شد.

به گفته ملکی؛ این حاثه به علت جمع شدن ضایعات بوده که لاستیک های داخل آن به علت دودزا بودن، دود زیادی برپا کرده که مانند آتش گرفتن یک خانه به نظر می‌رسید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: این حادثه هیچ مصدومی نداشته و با تلاش آتش نشانان حاضر در محل حادثه، آتش به سرعت مهار شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه