رفتن به بالا
  • شنبه - 30 بهمن 1395 - 14:05
  • کد خبر : ۸۳۶
  • چاپ خبر : دختر حسن جوهرچی شاکی شد

دختر حسن جوهرچی شاکی شد

آوا جوهرچی راجع به فوت پدرش احتمال قصور را داد واز شکایت علیه شرورهای شبکه مجازی به پلیس فتا گفت.  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید، آوا جوهرچی راجع به فوت پدرش احتمال قصور را داد و از شکایت علیه شرورهای شبکه مجازی به پلیس فتا گفت. آوا جوهرچی درباره پدرش که در تاریخ ۱۵ […]

آوا جوهرچی راجع به فوت پدرش احتمال قصور را داد واز شکایت علیه شرورهای شبکه مجازی به پلیس فتا گفت.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید، آوا جوهرچی راجع به فوت پدرش احتمال قصور را داد و از شکایت علیه شرورهای شبکه مجازی به پلیس فتا گفت.
آوا جوهرچی درباره پدرش که در تاریخ ۱۵ بهمن به علت نارسایی کلیه و کبد، مشکل تنفسی شدید، و در نهایت افت شدید فشار خون در بخش icu فوت شد با گذاشتن یک پست در اینستاگرام خود گفت:
دوستان عزیزم، ما در حال پیگیری علت فوت پدرم و قصور احتمالی، اگر اتفاق افتاده باشد، به صورت قانونی هستیم. افرادی که زیر پست ما یا عکس‌های پدرم، حرف‌های نامربوط می‌زنند، سریعا به پلیس فتا گزارش داده می‌شوند. باقی دوستان مهربانمان که همراه و همدرد هستند، دستانشان را می‌بوسیم.
1
گفتنی است که زنده یاد حسن جوهرچی در  فیلمهای سینمایی«ضیافت»، «سلطان»، «دو زن»، «دختری به نام تندر» حضور داشت، اما او با بازی در سریال «در پناه تو» سال ۷۳ به شهرت رسید، همچنین آخرین کار تلویزیونی وی در سریال « آرام می‌گیریم» و آخرین حضور سینمایی وی در فیلم«آبی» بود.شایان ذکر است که سال ۸۹ در برنامه ویژه ماه مبارک رمضان شبکه ۳در برنامه‌ای به نام «ماه عسل» نیز مجری‌گری کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه