رفتن به بالا
  • شنبه - 30 بهمن 1395 - 18:01
  • کد خبر : ۸۹۶
  • چاپ خبر : برائت زیباکلام از حرمت‌شکنان عاشورا

برائت زیباکلام از حرمت‌شکنان عاشورا

صادق زیباکلام تلویحاً از میرحسین موسوی اعلام برائت کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید،  صادق زیباکلام درباره سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب گفت: «معتقدم آنچه مقصود رهبر معظم انقلاب بوده، این است که ایشان انتظار دارند مسائل اتفاقات ۸۸ روشن‌تر شود. مواضع گروه‌های منتقد و معترض مشخص شود. معترضان مشخص کنند که چه نگاهی […]

صادق زیباکلام تلویحاً از میرحسین موسوی اعلام برائت کرد.

برائت زیباکلام از موسوی و حرمت‌شکنان عاشورابه گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید،  صادق زیباکلام درباره سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب گفت: «معتقدم آنچه مقصود رهبر معظم انقلاب بوده، این است که ایشان انتظار دارند مسائل اتفاقات ۸۸ روشن‌تر شود. مواضع گروه‌های منتقد و معترض مشخص شود. معترضان مشخص کنند که چه نگاهی به برخی رفتارهای روز عاشورای ۸۸ و اتفاقاتی شبیه به آن در جریان اعتراضات دارند. به نظر می‌رسد ایشان انتظار دارند اصلاح‌طلبان و معترضان مرز خود را با اتفاقات ساختارشکن روشن کنند.»

او اظهار کرد: «من یقین دارم هیچ اصلاح‌طلب و منتقدی برخی اتفاقات روز عاشورای سال ۸۸ و پیش از آن را تأیید نمی‌کند. شاید اصلاً عده‌ای عامدانه برای گسترش اختلافات و شکاف در آن زمان دست به این اقدامات زده باشند. تا دو جریان درگیر را بیشتر به سمت رویارویی سوق دهند.»

یادآور می‌شود پس از حرمت‌شکنی آشوبگران که در میان آنها اعضای گروهک تروریستی منافقین و بهائیت هم دستگیر شدند، میرحسین موسوی با صدور بیانیه‌ای، این جماعت حرمت‌شکن را مردمان خداجو توصیف کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه