رفتن به بالا
  • شنبه - 30 بهمن 1395 - 14:15
  • کد خبر : ۸۴۰
  • چاپ خبر : اولین واکنش رژیم صهیونیستی به سخنرانی سیدحسن نصرالله

اولین واکنش رژیم صهیونیستی به سخنرانی سیدحسن نصرالله

تهدید دبیرکل حزب‌الله لبنان به هدف قرار دادن نیروگاه هسته‌ای دیمونای رژیم صهیونیستی، وزیر اطلاعات این رژیم را به واکنش واداشت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید، تهدید سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان برای هدف قرار دادن نیروگاه اتمی رژیم صهیونیستی، واکنش صهیونیست‌ها را به دنبال داشته است. دبیر کل جنبش حزب‌الله لبنان که […]

تهدید دبیرکل حزب‌الله لبنان به هدف قرار دادن نیروگاه هسته‌ای دیمونای رژیم صهیونیستی، وزیر اطلاعات این رژیم را به واکنش واداشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید، تهدید سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان برای هدف قرار دادن نیروگاه اتمی رژیم صهیونیستی، واکنش صهیونیست‌ها را به دنبال داشته است.
دبیر کل جنبش حزب‌الله لبنان که تهدید قبلی‌اش درباره مخازن آمونیاک حیفا، سران اسرائیل را به منتقل کردن آن به مکانی دیگر وادار کرده، در تهدیدی جدید، تأسیسات اتمی اسرائیل را فرصتی برای مقاومت دانست و از دشمن خواست که بعد از مخازن حیفا، دیمونا را هم برچیند.
سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب‌الله لبنان پنجشنبه شب به مناسبت جشنواره گرامیداشت «فرماندهان شهید» سخنرانی کرد.
به گزارش آسوشیتدپرس، تهدید دبیرکل حزب‌الله لبنان برای هدف قرار دادن نیروگاه اتمی رژیم صهیونیستی، واکنش وزیر اطلاعات این رژیم را به همراه داشته است.
«ایسرائیل کاتز» (Yisrael Katz) گفت: «اگر نصرالله جرات شلیک به اسرائیل و زیرساخت‌هایش را به خود بدهد، همه لبنان هدف قرار گرفته خواهد شد».
این اظهارنظر وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی که به فاصله کوتاهی پس از سخنرانی امشب دبیرکل حزب‌الله لبنان ، اولین واکنش کابینه این رژیم به سخنان سید حسن نصرالله بوده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه