رفتن به بالا
  • شنبه - 7 اسفند 1395 - 14:48
  • کد خبر : ۱۱۷۳
  • چاپ خبر : افشای قتل هولناک همسر، پس از دومین جنایت!

افشای قتل هولناک همسر، پس از دومین جنایت!

زن میانسالی که در جریان قتل زن جوان همسایه دستگیر شده است، در بازجویی‌های فنی، از راز جنایت هولناک همسرش نیز پرده برداشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید، رسیدگی به این پرونده از نخستین روز اسفند امسال و زمانی آغاز شد که مرد جوانی در تماس با پلیس از ناپدیدشدن همسرش «سپیده» خبر داد. کارآگاهان شهرستان ایرانشهر نیز در جریان تحقیقات، سرنخ‌هایی به‌دست آوردند که آنها را به خانه زن همسایه – شهلا – رساند. آنها در بازرسی خانه این زن، تکه‌هایی از بدن سپیده را کشف کردند و در نهایت زن همسایه به قتل اعتراف کرد اما مدعی شد که قصد کشتن سپیده را نداشته و تنها می‌خواسته طلاهایش را سرقت کند. به همین دلیل با همدستی یکی از دوستانش به نام لیلا و برادرشوهر او، نقشه سرقت را طراحی کرده است. اما در جریان این سرقت، سپیده با لیلا و برادرشوهرش درگیر شده و تعادلش را از دست داده و پس از زمین خوردن کشته شده است. بعد هم جسد را مثله کرده اما قبل از انتقالش دستگیر شد.

اما دستگیری شهلا و دو همدستش پایان این جنایت هولناک نبود چرا که کارآگاهان جنایی در ادامه پی بردند که شوهر شهلا نیز از چند ماه قبل به طور مرموزی ناپدید شده است و همسرش فروردین امسال این موضوع را به پلیس گزارش کرده است. باتوجه به اینکه در این مدت هیچ رد و سرنخی از همسر شهلا به‌دست نیامده بود، کارآگاهان به بازجویی از او در این‌باره پرداختند.

در تحقیقات صورت‌گرفته، شهلا به قتل شوهرش اعتراف کرد: «حدود ۵ سال قبل با همسرم آشنا شدم اما وقتی صحبت ازدواج به میان آمد خانواده‌هایمان به شدت مخالفت کردند. اصرارهایمان باعث شد که بالاخره رضایت بدهند و من از شیراز به ایرانشهر آمدم اما بعد از مدتی اختلافات ما شروع شد و روز به روز این درگیری‌ها زیادتر می‌شد تا اینکه اواسط سال گذشته با فرید – برادرشوهر دوستم لیلا – آشنا شدم و رابطه پنهانی ما آغاز شد. ۶ ماهی از رابطه پنهانی‌مان می‌گذشت که تصمیم به قتل همسرم گرفتم. به همین خاطر موضوع را با فرید در میان گذاشتم و او هم موافقت کرد. اسفند سال گذشته بود که همسرم را درخانه با چاقو به قتل رساندم و جسدش را مثله کردم. مچ دستش را داخل نورگیر دفن کردم و باقی جسد را داخل خودروی فرید گذاشتیم و در خارج از ایرانشهر دفن کردیم.»

به دنبال اعتراف‌های زن جوان به قتل همسرش، کارآگاهان جنایی راهی محل دفن بقایای جسد شدند. با راهنمایی‌های شهلا، جسد مثله‌شده ساسان کشف شد و به این ترتیب زن جوان در مقابل بازپرس جنایی و تیم تحقیق به بازسازی صحنه قتل همسرش پرداخت.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در این‌باره گفت: تحقیقات برای مشخص‌شدن جنایت‌های احتمالی دیگر زن جوان و همدستش ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه