رفتن به بالا
  • دوشنبه - 2 اسفند 1395 - 18:23
  • کد خبر : ۹۸۴
  • چاپ خبر : آلبوم «می‌فهممت»؛ شروع فصل جدید فعالیت‌های هنری «محمدرضا فروتن»

آلبوم «می‌فهممت»؛ شروع فصل جدید فعالیت‌های هنری «محمدرضا فروتن»

موسیقی ما – آلبوم «می‌فهممت» با صدای «محمدرضا فروتن» منتشر شد. این اثر که با همت موسسه فرهنگی هنری «آوای سوته دلان» تهیه و از سوی شرکت «هنر اول» در بازار پخش شده و از صبح روز بیست و ششم بهمن‌ماه در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. این آلبوم شامل هفت قطعه به نام‌های «کاش […]

موسیقی ما – آلبوم «می‌فهممت» با صدای «محمدرضا فروتن» منتشر شد. این اثر که با همت موسسه فرهنگی هنری «آوای سوته دلان» تهیه و از سوی شرکت «هنر اول» در بازار پخش شده و از صبح روز بیست و ششم بهمن‌ماه در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. این آلبوم شامل هفت قطعه به نام‌های «کاش ندیده بودمت اما»، «تو که نیستی»، «روزای مرگ عشق…»، «همین خوبه»، «من از تو برنمی‌گردم»، «به چی شک می‌کنی» و «می‌فهممت» و ترانه‌هایی از دکتر «افشین یداللهی» است. آهنگسازی قطعات این آلبوم توسط «بابک زرین» انجام شده و «امیرمیلاد نیکزاد»، «رضا تاجبخش» و «سیروان خسروی» تنظیم‌کنندگان آثار هستند. «حمیدرضا آداب» هم میکس و مسترینگ قطعات را انجام داده است.

«یاشار خسروی»، «بابک ریاحی‌پور»، «فیروز ویسانلو»، «همایون نصیری»، «علی جعفری‌پویان»، «میلاد عالمی»، «کریم قربانی» و رضا تاجبخش نوازندگان حاضر در آلبوم محمدرضا فروتن هستند.

محمدرضا فروتن یادداشت کوتاهی همراه با آلبوم خود منتشر کرده و در آن خطاب به مخاطبانش نوشته است:«به نام فهم مطلق که اوست. افسانه شخصی می‌فهممت در خاطرات نادیده و روزگار دیدهام، بوده است و در من هیاهویی خاموش و منزوی را سالهای سال رهبری می‌کرده است. خواندن، شبیه که نه، نیاز مبرمی بود در من که رهایی را برای روحم بر بومی خجل، نقش می‌زد و من نیز به تنهایی تماشایش می‌کردم. خواندن را چنان موهبتی از عالم بالا می‌دانم که تا دمی از پس بازدمی در من می‌دمد شاکر درگاهش خواهم بود. اکنون که تقدیر چنان تاسهای خویش را بر نرد روزگار نشاند که افسانه شخصی‌ام را با شما در میان بگذارم باید بگویم چگونه آن هیاهوی منزوی شمایلی جمعی به خود گرفت و عمومی گشت. سببش دوست گرامیم افشین یداللهی است که تحقق آرزوهای دیگران به اندازه آرزوهای خودش برایش مهم بود، حتی بیشتر. اکنون که اثر پیشکش شده است به محضرتان از درگاه فهم مطلق که همانا اوست خواستارم که به صلح خویش با خویشتن بیفزاید و احسن الحالی گردد برای احوالات‌تان هرچند کوتاه.»

حدوداً چهار سال پیش بود که خبرهای اولیه در مورد ورود جدی محمدرضا فروتن به عرصه موسیقی و انتشار اولین آلبوم شخصی‌اش منتشر شد. در طول این مدت بیشتر اطلاع‌رسانی آثار از طریق بابک زرین انجام می‌شد و آبان امسال اولین خبر در مورد اخذ مجوز و انتشار آلبوم توسط محمدرضا فروتن برای انتشار در اختیار این رسانه قرار گرفت. در ادامه قطعه و موزیک‌ویدئوی «روزای مرگ عشق…» با صدای این هنرمند مطرح در «تماشاخانه» سایت «موسیقی ما» منتشر شد.

سایت «موسیقی ما» ضمن تبریک به محمدرضا فروتن و همه عوامل تولید این مجموعه، از کاربران فهیم خود درخواست می‌کند تا به جهت حفظ حقوق مادی و معنوی هنرمندان نسبت به تهیه‌ نسخه اصلی این آلبوم و تمامی آثار هنری اقدام نمایند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه